Погода у Кривому Розі 2 жовтня різко зміниться: готуймося до грози і шквального вітру, до міста наближається циклон

Погода у Кривому Розі в неділю, 2 жовтня, буде дуже контрастувати з погодою, яка була в суботу, 1 жовтня. Різка зміна погоди пов'язана з тим, що до нас наближається циклон.

Про це повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на гідрометеорологічний бюлетень від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології.

Отож 2 жовтня у Кривому Розі очікується гроза, пориви південно-західного вітру до 15 - 20 метрів в секунду. Буде хмарно. Вночі невеликий, вдень помірний, місцями значний дощ, гроза.

Вітер південно-західний 7 - 12 метрів у секунду, вдень очікуються пориви до 15 - 20 метрів у секунду.

Температура вночі - 12 - 14 градусів тепла, вдень 17 - 19 градусів.

Рівень небезпеки передбачається 1-й.

До речі, сильних поривів вітру слід очікувати і в понеділок, 3 жовтня.

Погода "розгуляється" шквалами не лише на Криворіжжі.  Ось що про зміни у погоді пише у Facebook синоптик Наталка Діденко.

"Завтра, у неділю, над нами розташується циклон з вірними друзяками - атмосферними фронтами і тому практично повсюди пройдуть дощі, посилиться аж до штормових поривів вітер і прийде похолодання!

Дощі часом можуть бути сильними - парасолі, взуття, дощовики, прикрити склади на повітрі та врожай, профілактика серцево-судинних недуг, повідомити тим, хто не сидить щохвилини у гаджетах.

Температура повітря знизиться і впродовж дня становитиме +12+17 градусів, лише в східній частині ще побуде літо, +18+24 градуси.

Вітер спершу південно-західний,  потім північно-західний, 5-12 метрів за секунду, місцями пориви до 15-20 метрів за секунду.

Тобто, сильний".

Отож враховуємо прогноз і 2 жовтня максимально убезпечуємось від неприємностей.