У Кривому Розі замовили ремонт двох зупиночних павільйонів майже за 173 тис.грн, - ФОТО

До кінця літа криворізький підприємець має відремонтувати дві зупинки в Покровському районі - "Босфор" та "Станція швидкісного трамвая "Електрозаводська". На це було виділено 172 911,07 грн. 

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт держзакупівель "Prozorro".

14 липня виконком Покровської райради оприлюднив інформацію про закупівлі, які провели без використання електронної системи.

Райвиконком замовив послуги з поточного ремонту зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «Босфор» на мкр. 5-й Зарічний, 60. 

Договір підписали на суму 84 961,72 грн. з ФОП Нікітін Віктор Олександрович. 

Згідно з інформацією в дефектному акті, на зупинці необхідно виконати наступні роботи:

  • (Демонтаж) Розбирання огородження стін з полікарбонатних листів 12,99 м2
  • (Демонтаж) Зняття кріпильних матеріалів 75 шт
  • (Демонтаж) Розбирання панелі з пластику з назвою зупинки  1,35 м2
  • Виготовлення окремих елементів металоконструкцій із сортового прокату і смугового металу, без отворів і вирізів 0,009064 т 
  • Дрібні металоконструкції різного призначення, маса конструкції до 0,01 т, монтаж із застосуванням електрозварювання  0,009064 т
  • Скління загартованим склом огородження стін з металевими рамами  12,987 м2
  • Встановлення кріпильних матеріалів 24 шт. 
  • Очищення металевих конструкцій від корозії  20,51 м2
  • Фарбування металевих грат, рам, труб діаметром менше 50 мм тощо білилом з додаванням колера за 2 рази  20,51 м2
  • Встановлення нового інформаційного топпера із алюмінієвої композитної панелі 4500мм*300мм- 1шт 1,35 м2 
  • Покриття дерев'яних лав лазур’ю за 3 рази  5,00 м2
  • Встановлення болардів 5 шт. 
  • Готування важкого бетону на щебневі, клас бетону В15  0,05 м3
  • Бетонування болардів  0,05 м3
  • Відновлення асфальтобетонного покриття після встановлення болардів 0,132 м2

Розрахунки вартості робіт, які надав підприємець, дивіться на скріншотах нижче:

Також Покровський райвиконком замовив у ФОП Нікітін Віктор Олександрович послуги з поточного ремонту зупиночного павільйону на зупинці громадського транспорту «Станція швидкісного трамвая «Електрозаводська». 

Договір підписали на суму 87 949,35 грн. 

Згідно із дефектним актом, на зупинці мають провести наступні ремонтні роботи:

  • (Демонтаж) Розбирання огородження стін з полікарбонатних листів  14,08 м2
  • (Демонтаж) Зняття кріпильних матеріалів 80 шт. 
  • (Демонтаж) Розбирання панелі з пластику з назвою зупинки 0,8 м2
  • Виготовлення окремих елементів металоконструкцій із сортового прокату і смугового металу, без отворів і вирізів 0,006048 т
  • Дрібні металоконструкції різного призначення, маса конструкції до 0,01 т, монтаж із застосуванням електрозварювання 0,006048 т
  • Скління загартованим склом огородження стін з металевими рамами 14,076 м2
  • Встановлення кріпильних матеріалів 24 шт.
  • Очищення металевих конструкцій від корозії 20,51 м2
  • Фарбування металевих грат, рам, труб діаметром менше 50 мм тощо білилом з додаванням колера за 2 рази 20,51 м2 
  • Встановлення нового інформаційного топпера із алюмінієвої композитної панелі 2000мм*400мм- 1шт  0,8 м2
  • Покриття дерев'яних лав лазур’ю за 3 рази 5 м2 
  • Встановлення болардів  5 шт.
  • Готування важкого бетону на щебені, клас бетону В15 0,05 мЗ
  • Бетонування болардів 0,05 мЗ
  • Відновлення асфальтобетонного покриття після встановлення болардів 0,132 м2

Ознайомитись з кошторисом, наданим підприємцем, можна на скріншотах нижче:

Обідві зупинки підприємець має відремонтувати до 31 серпня. 

Згідно з інформацією аналітичної системи "YouControl", криворізький ФОП Нікітін Віктор Олександрович зареєстрований вже більше 16 років і за ці роки неодноразово приймав участь в держзакупівлях. Загальна сума переможних лотів за всі роки у підприємця дорівнює 19 162 117 грн. Серед замовників ФОПу Довгинцівський, Тернівський та Покровський райвиконкоми, виконком Зеленодольської міськради, відділ освіти виконкому Металургійної райради, криворізькі КП, ДРІМ та інші. 

Читайте також: У Кривому Розі замовили демонтаж двох зупиночних павільйонів вартістю 65 тисяч гривень