"Ми намагались передати радість, біль і ті емоції, які ми переживали": у Кривому Розі відбувся благодійний показ вистави «ДіаМоноЛог», - ФОТО

В Культурно-громадському центрі "Шелтер+" відбувся показ вистави «ДіаМоноЛог».  Саме ця вистава стала лауреатом Міжнародного фестивалю Homo LUDENS.

Про це повідомляє 0564.ua з посиланням на власного корреспондента.

Днями в Культурно-громадському центрі "Шелтер+" відбувся благодійний показ вистави «ДіаМоноЛог».

Під час вистави глядачі могли донатити на збір для приладу нічного бачення для медиків.

«Після початку повномасштабного вторгнення в нас відсутні квитки на виставу», - розповів Павло Осіков. «Вхід на виставу – донат. Ми співпрацюємо з волонтерами і неодноразово збирали для нагальних потреб медиків та військових».

Перед початком Павло Осіков розповів глядачам, що саме ця вистава стала лауреатом Міжнародного фестивалю Homo LUDENS, який проходив у Миколаєві.

У виставі актори Павло Осіков та Андрій Богун поєднали власні переживання та події, які з ними трапились після початку повномасштабного вторгнення.

«Жанр цієї вистави – вербатім,» - розповідає нам Андрій Богун. «Це своєрідний документальний театр, під час показу якого не можна перекручувати слова, змінювати інтонації. У виставі ми поєднали наші життєві ситуації, негаразди та приємні моменти в один сюжет. Це погляд на одні і ті ж самі події в країні, але з точки зору різних людей. Перша категорія – це люди які безпосередньо стикались з війною і тих хто знає про війну лише через повітряні тривоги».

Під час вистави глядачі могли спостерігати за особистими переживаннями акторами. Про виїзд з окупації, звуки вибухів та звістку про загибель сина на війни.

«У виставі ми намагались передати радість, біль і ті емоції, які ми переживали тоді. Для цього не треба бути професіоналами, щоб розповісти свою історію», - розповів нам Павло Осіков.

Андрій Богун з Херсонщини. Наразі його рідний населений пункт деокупований.

«Майже рік тому моє село було покинуто окупантами», - говорить Андрій Богун. «Як тільки почали пропускати місцевих мешканців, я приїхав перевірити домівку. Зараз моє життя проходить на колесах. В планах є показувати вистави в рідному селі, але від палацу культури, в якому я працюю, майже нічого цілого не залишилось. Працівникам повідомили про відпустку без збереження заробітної плати