У Кривому Розі правоохоронці вилучили з незаконного обігу понад 600 пачок цигарок та близько 130 літрів алкоголю, - ФОТО

У Покровському районі Кривого Рогу з незаконного обігу вилучили понад 600 пачок цигарок та близько 130 літрів алкоголю. Це результати роботи дільничних інспекторів під час обшуку у торгових закладах району.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Обшук відбувся 8 квітня за участі дільничних офіцерів поліції сектору превенції та слідчими відділення поліції № 3 Криворізького районного управління поліції в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Під час процесуальних дій правоохоронці вилучили з незаконного обігу тютюнову продукцію без марок акцизного збору та алкоголю на суму 45 тисяч гривень. Всі товари зберігались у магазинах та кіосках на території Покровського району міста.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.

У Кривому Розі правоохоронці вилучили з незаконного обігу понад 600 пачок цигарок та близько 130 літрів алкоголю, - ФОТО, фото-1