Навіщо громадськості медіа, які основні принципи комунікації, звідки брати гроші для роботи медіа - про ці та інші питання криворіжці слухали та говорили на тренінгу "Секрети медіа-партнерств: як говорити, щоб вас почули?", який відбувся у Кривому Розі 12 жовтня.
Як повідомляє сайт 0564.ua, секретами медіа-пртнерств ділилася виконавча директорка незалежного онлайн медіа "Перший Криворізький/1KR.UA" Софія Скиба.
Слухали, цікавились, переймали досвід та тренувалися активісти й активістки, медійники і медійниці, студенти і студентки, які цікавляться медіа-сферою.
"Іра Роік, яка працює з Об'єднанням відповідальних громадян" запросила поговорити із громадськими активістами і активістками про те, що хочуть медіа і що власне хочуть громадські ініціативи від медіа. Дуже часто нам видається, що ми, нібито, по різні сторони барикад: ми можемо кудись не приїхати, щось не висвітити, хтось на нас ображається... Але насправді ми всі працюємо над одним великим громадським, громадянським процесом - ми будуємо громадянське суспільство. І ми хочемо, щоб ті люди, які ініціюють якісь заходи, більш чітко формулювали не лише для своєї аудиторії, але й для більш "прохолодної" аудиторії - для наших читачів і читачок, які не є підписниками (підписницями) спільнот культурних, економічних, ветеранських ініціатив, ініціатив для переселенців, для дітей... - будь-яких. Щоб вони говорили з нами більш чітко, а ми, відповідно, говорили з ними про те, що ми можемо разом змінити в цьому місті", - зазначила Софія Скиба у коментарі нашій кореспондентці, відповідаючи на запитання про мету тренінгу та очікувані результати.
На фото: Софія Скиба
Під час тренінгу аудиторія не лише дізнавалась про щось корисне, але і брала участь у обговоренні, ставила запитання і тренувалась, виконуючи практичні завдання, поставлені тренеркою.
Такий формат зацікавив і студентів, які лише починають відкривати для себе медійну сферу, і громадських діячів (-ок), яким доводиться співпрацювати з медійниками, і представників ЗМІ.
На фото: Софія - студентка ДУЕТу
Зокрема, Софія, студентка-першокурсниця ДУЕТу, зауважила, що спочатку прийшла просто з цікавості до теми. Однак вже у першій його частині дізналася багато нового, про що раніше навіть не задумувалась. Дівчині сподобалось, тож планує ще побувати на подібних заходах.
Громадська діячка Ірина Божко (ГО "Порода") вже не лише має досвід співпраці з медіа, але й сама працює у комунікаціях в одній з організацій.
"...Завжди хочеться вчитися, попри те, що я багато знаю про співпрацю з медіа... Я не знаю всього. Хочеться дізнатись про свої помилки, чого надалі варто уникати", - говорить Ірина свою участь у тренінгу.
На фото: Ірина Божко - засновниця ГО "Порода"
Громадська активістка Марія Неділько хоче, щоб життя у Кривому Розі було активним, цікавим, пізнавальним. Тож вона прагне, аби комунікації з партнерами, у тому числі з медіа, були коректними і ефективними. Під час тренінгу вона усвідомила, яких помилок припускалась, що може образити інформаційних партнерів.
Та ще дівчина дізналась нове про фінансову складову роботи з медіа, як відкоригувати свою роботу, щоб комунікація з інформпартнерами була комфортнішою.
На фото: Марія Неділько - громадська активістка
Юлія Глущенко має досвід адміністрування Телеграм-каналу "Давай підемо! Кривий Ріг". Її зацікавила не лише тема тренінгу, але й аудиторія, серед якої можуть бути її потенційні клієнти, колеги та колежанки, партнери...
На фото: Юлія Глущенко - адміністраторка ТГ-каналу
"Дуже цікаво було дізнатися нову інформацію. А ще цікаво подано, наприклад, як не треба робити. На оцій тригерній інформації краще зрозуміти, як треба. Тому я для себе чітко взяла інструкції, як не треба комунікувати з медіа", - каже Юлія.
Цього дня було і неформальне спілкування за кавою (чаєм), спільні фото, неформальне обговорення почутого та пізнаного у групах тощо.
Нагадаємо, що участь у заході була безкоштовною, завдяки фінансовій підтримці донорів із Swedish International Liberal Centre (SILC).
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News