На фасаді Криворізької гімназії №12 відкрили меморіальну дошку Артему Чегодару, - ФОТО

У Криворізькій гімназії вшанували пам'ять випускника, який загинув під час російсько-української війни, захищаючи Батьківщину від окупантів. 

Про це повідомили на сторінці Криворізької гімназії №12 в соцмережі. 

Вчора, 21 січня, в гімназії відбулося відкриття меморіальної  дошки на честь   випускника навчального закладу, Героя, який загинув, захищаючи Україну, Артема Чегодара. 

За час служби Артем Сергійович був відзначений багатьма нагородами: медаллю «Захиснику Вітчизни», почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних Сил України, а також нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеня (посмертно).

На заході зібралися рідні та друзі Артема, вчителі та учні гімназії. Присутні вшанували пам'ять про Героя, який віддав життя в боротьбі за Україну та кожного з нас. 

"Його  подвиг назавжди залишиться в історії нашої гімназії як приклад відваги та любові до Батьківщини", - зазначили в гімназії.

Вічна пам'ять та шана Герою!

На фасаді Криворізької гімназії №12 відкрили меморіальну дошку Артему Чегодару, - ФОТО , фото-1