Увечері 22 березня росіяни вдарили по Нікополю дронами-камікадзе - пошкоджено інфраструктуру, - ФОТО

Увечері 22 березня росіяни вдарили по Нікополю дронами-камікадзе. 3 ворожі БпЛА були знищені в небі над Дніпропетровщиною.

Внаслідок атаки було пошкоджено інфраструктуру, однак люди не постраждали, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Він також уточнив, що через артобстріл Нікополя пошкоджені приватний будинок, гараж та лінія електропередач.  А вранці 23 березня ворог завдав удару КАБом по Межівській громаді Синельниківського району. В результаті удару потрощені два будинки. Водночас уточнюється, що минулося без загиблих та постраждалих. 

Увечері 22 березня росіяни вдарили по Нікополю дронами-камікадзе - пошкоджено інфраструктуру, - ФОТО, фото-1

Фото Сергія Лисака/Telegram

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News