Гарні, стильні білизняні вироби прикрашають жінку, роблять її сексуальною, бажаною, впевненою у собі, підкреслюють її фігуру. Модний гарнітур коштує досить дорого, а зіпсувати його невмілим доглядом можна за декілька секунд. Неправильне прання, чищення або зберігання може перетворити розкішні предмети гардеробу в купу ганчір’я. Як доглядати за бюстгальтерами, трусиками, корсетами та комбінаціями, щоб вони довше зберігали привабливість?
10 правил догляду
Жіноча білизна потребує делікатного ставлення. Дотримання простих рекомендацій допоможе вам зберегти вироби и довше насолоджуватися їхніми красою та комфортом:
- Перед використанням слід уважно вивчити етикетку, щоб визначитися з правильними способами прання та чищення виробів.
- Одразу після придбання треба випрати одяг та прополоскати його у воді з додаванням невеликої кількості оцту. Це відомий спосіб дезінфекції та підвищення стійкості фарби.
- Змінювати та прати білизну треба досить часто: трусики – кожен день, а бюстгальтер – раз на 2-3 дні. Якщо носити ліфчик кожного дня, він швидко втратить форму. Треба надягати його через день, замінюючи іншим.
- Не можна довго зберігати цей одяг в корзині для брудних речей, щоб уникнути деформування. Замочування не повинно тривати більш, ніж 5 хвилин.
- Під час прання слід:
- використовувати порошки для делікатних тканин;
- сортувати речі за кольорами та прати окремо;
- перед вкладанням до пральної машини застібати гачки бюстгальтерів;
- використовувати спеціальні сітчасті мішки для білизни.
- Віджимати бюстгальтери з каркасом або поролоном потрібно м’яко.
- Сушити білизняні вироби треба на відкритому повітрі, уникаючи потрапляння на них прямого сонячного проміння.
- Після прання одяг слід ретельно прополоскати.
- Особливо тонкі речі треба прати вручну, а сушити на розкладеному на столі рушнику.
- Під час зберігання не треба вивертати чашечки бюстгальтерів, бо вони можуть втратити форму. Усі речі треба розвішувати або розкладувати у шафі в розправленому вигляді.
Для білизни з різних типів тканин існують окремі додаткові рекомендації з догляду. Так, бавовну перуть у дуже теплій воді, шовк - у холодній, а синтетику – при помірній температурі. Пральні порошки або рідкі засоби також підбирають у залежності від матеріалу, з якого зроблені вироби. Якщо ви не знаєте, як випрати чи випрасувати деякі речі, якщо не поталанило, і на них виникли плями, краще не ризикувати і довіритися професіоналам - звернутися до хімчистки.