Найбільш популярними фільтрами-пиловловлювачами є рукавні фільтри. На даний момент виробництво рукавних фільтрів дозволяє використовувати фільтри практично у всіх галузях промисловості. Вони відрізняються високою ефективністю і ефективним очищенням повітря, зниженням кількості пилу, що викидається в атмосферу. Фільтри відмінно справляються з екстремальними умовами, навіть з частинками пилу особливо складного характеру, наприклад, вибухонебезпечними.

Як працюють рукавні фільтри?

Відрізняючись ефективним очищенням повітря, як горизонтальні, так і вертикальні рукавні фільтри працюють за допомогою одного з найефективніших методів фільтрації. Чистий газ потрапляє всередину мішка, звідки він проходить через камеру чистого фільтра. Відокремлені таким чином частинки надходять у жолоб, звідки виводяться назовні.

Залежно від застосування такі розчини можуть бути виготовлені з:

  • кислотостійкої сталі;
  • сталь яка захищена спеціальним антикорозійним покриттям.

Матеріал мішка підбирається індивідуально з урахуванням застосування, для якого буде використовуватися фільтр. Як правило, використовуються мішки з поліестеру, але також можна оснастити пристрій мішком із сучасного склофлізеліну з тефлоновою мембраною.

У яких галузях використовуються рукавні фільтри?

Високопродуктивні сучасні рукавні фільтри використовуються скрізь, де необхідно відфільтрувати гази від сухого пилу, як холодного, так і гарячого. Деякі з пристроїв можна використовувати також для знепилювання вибухонебезпечних пилоповітряних сумішей.

Приклад використання:

  • деревообробна промисловість, металургія;
  • енергія та опалення;
  • косметична, фармацевтична промисловість;
  • харчова промисловість.

Кожне з цих рішень гарантує високу ефективність фільтрації, що важливо на виробничих підприємствах різних галузей.