Сьогодні у всіх нас на слуху така абревіатура як УБД. Перекладається вона як учасник бойових дій. Багато кого нині цікавить як саме можна отримати статус учасника бойових дій. Такий статус мають змогу отримати саме ті люди які боронили або ж нині боронять територіальну цілісність України. Це можуть бути військовослужбовці з доволі різних об'єднання з підрозділами, а також відповідно з усіх родів Збройних Сил України. Далі поговоримо із вами про те як саме військовослужбовцю, незалежно від того, він мобілізований, контрактник і не лише, можна буде отримати такий статус і що саме для цього потрібно.

Як отримати статус УБД?

Спеціалісти нині відзначають кілька розповсюджених способів отримання такого статусу. Зокрема зараз ми із вами говоримо про наступні:

  • Таке звернення може подати командир частини, який відповідно і подає на підлеглих йому військовослужбовців документи.
  • Цей статус також можна отримати за зверненням військовослужбовця. Для цього йому необхідно своїми силами зібрати потрібний пакет документів та подати їх у відповідну комісію.
  • Отримати статус учасника бойових дій також може звільнена з військової служби особа за своїм особистим зверненням. Це відбуватиметься через територіальний центр комплектування та соцпідтримки.

Якщо говорити про складнощі, які можуть виникнути під час спроби отримати такий статус, їх також є кілька. Перш за все військовослужбовець, який знаходиться на передовій, зазвичай просто немає часу на збір всіх потрібних документів з проходженням всіх необхідних процедур. Крім того, далеко не всі командири мають намір іти назустріч своїм підлеглим в питанні оформлення і отримання всього потрібного пакету документів.

Дуже часті ситуації, коли зібрані та відправлені у державні установи пакети документів пролежують дуже довгий час без абсолютно будь-якого руху. Вони також можуть «випадково» десь загубитися. Своєю чергою ветерани з військовослужбовцями або не можуть знову зібрати їх самотужки, або чекають відповіді від державних установ впродовж багатьох місяців та навіть років, так і не отримавши бажаного результату.

Чи можливо нині змінити ситуацію з отримання статуса учасника бойових дій?

Звісно ж можливо. Спеціально для того й існують сьогодні такі спеціалісти як військові адвокати та військові юристи. Якщо ви хочете отримати цей статус та саме зараз шукаєте до кого звернутися за допомогою, радимо вам обов'язково звернутися на юридичний маркетплейс Консультант. Тут працюють кваліфіковані та професійні спеціалісти своєї справи, які допомагають клієнтам отримати статус учасника бойових дій уже протягом двох-трьох місяців.

Саме тому якщо ви хотіли б користуватися привілеями та пільгами, що їх надає цей статус, ми впевнені у тому, що є сенс звернутися до тамтешніх юристів. Для цього ви можете залишити заявку в спеціальній формі на сайті маркетплейсу або ж зателефонувати за номером телефону, що є на сайті consultant.net.ua.

До речі, раптом вас цікавить процедура виплати 15 млн грн родичам загиблих військових, радимо звернутися за допомогою до спеціалістів юридичної компанії «Приходько і Партнери». Кваліфіковані працівники цієї компанії мають неабиякий досвід роботи, а ще вони завжди готові:

  • вислухати вас та вашу потребу і зрозуміти вас;
  • індивідуально підійти до вашої ситуації;
  • вичерпно проконсультувати й професійно допомогти, запропонувавши демократичну вартість своїх послуг.