Сучасні електронні сигарети, вони ж вейпи та поди, працюють на своєму «паливі», себто на спеціальній рідині – органічній або сольовій. Виробники пропонують вже готовий продукт, яким залишається тільки почати користуватись, але є й варіанти для тих, хто бажає докласти руку до створення рідини з унікальним смаком.
Якщо комусь здається, що цей процес надто складний, то це хибне враження. Насправді ж самозаміс не вимагає особливої підготовки чи знань — потрібно лише дотримуватись інструкції та робити всі дії у правильному порядку. Це дає можливість експериментувати зі смаками та їх насиченістю.
Для самозамісу знадобиться набір компонентів, який ви знайдете в інтернет-магазині Vapors, де представлені органічні набори й не тільки. Окрім великого вибору продукції, зокрема й українського виробництва, ви отримаєте за покупки кешбек на бонусний рахунок (кошти можна використовувати при наступному замовленні).
Що входить до складу набору для самозамісу
Щоби самотужки зробити рідину для паріння, вам знадобляться такі компоненти:
- ароматизатор (саме він дає фруктовий чи будь-який інший смак, який ви виберете, а якщо заміксувати декілька варіантів, можна створити щось нове й оригінальне);
- гліцерин (він забезпечує густу пару і впливає на м’якість затяжки);
- нікобустер (ємність з нікотином, який можна додавати за бажанням, контролюючи кількість речовини).
Однією з переваг самозамісу є зберігання компонентів окремо один від одного до моменту змішування. У цьому великий плюс, оскільки речовини між собою не взаємодіють, а значить, нікотин не знижує насиченість смаку рідини, оскільки не вступає в реакцію з ароматизатором і не провокує його розпад, як це зазвичай відбувається у готовому до паріння продукті.
Окрім того, замішуючи рідину самостійно, ви можете взагалі не додавати в неї нікотин або ж брати невелику кількість, якщо хочете, щоби вона вийшла не надто міцною.
Як змішувати компоненти
Тут все дуже просто, головне — визначитися з об’ємом речовин. А зробити потрібно декілька дій:
- Відкрити ємність з ароматизатором.
- Залити потрібну кількість нікотину.
- Додати гліцерин.
- Ретельно збовтати отриманий мікс.
Коли рідина готова, їй потрібно дати час настоятись. Цей період може тривати від 15 хвилин до декількох годин чи навіть днів, залежно від кількості компонентів та особливостей їх взаємодії між собою. Наприклад, якщо використано більше одного аромату, доведеться почекати дві доби, щоб вони «подружились» і дали бажаний результат.
Аби зрозуміти, чи рідина вже готова, потрібно спробувати суміш — зробити пару затяжок, щоб відчути смак. Якщо він не влаштує, варто ще на деякий час продовжити настоювання, періодично повторюючи дегустацію.