
Як мрії про ідеальну роботу заважають знайти вам своє призначення
Слідувати за мрією, знайти роботу, яка буде вашою пристрастю, — це гарно звучить, але на практиці може перешкодити вам знайти своє призначення. Розповідаємо, як не пропустити свою справу, заплутавшись у мріях.
Багато людей в мріях прагнуть до роботи, в якій нічого не тямлять. Наприклад, деякі хочуть написати книгу. Так кожен другий скаже вам, що у нього є мегаідея для бестселера!
Як знайти своє призначення - /lifehacker.in.ua/ - Робота
PROJose Maria Cuellar/Flickr.com
Жоден такий письменник не випустить книгу і, швидше за все, навіть не допише її. Вони не цікавляться тим, скільки слів потрібно писати в тиждень, щоб закінчити книгу до певного терміну, їх не хвилює, де знаходиться видавництво, вони не будують планів.
На перших порах така людина надихається своїми ідеями і, можливо, думками про популярність і починає писати. Але найчастіше це триває недовго. Ідея дуже швидко себе вичерпує, і людина залишається з парою-трійкою глав і почуттям образи і розчарування: «Як же так? Я слідував за мрією, а в результаті нічого не вийшло?»
ЛЮДИ НЕ ЗНАЮТЬ, ЩО НАСПРАВДІ ЛЮБЛЯТЬ
Радячи людині робити те, що він любить, ви надаєте йому ведмежу послугу. Тому що людям важко зрозуміти, вони люблять даний справу або тільки образ цієї справи, живе у них в голові і оповитий романтичним ореолом.
Уявіть молодого чоловіка з низьким IQ і великим бажанням стати лікарем. Швидше за все, він не зможе навіть вступити на медичний факультет. Не пройшовши випробування, відбувся доктор заробить собі комплекс неповноцінності і буде все життя страждати через те, що не зміг реалізуватися в своїй сфері, у справі, яку вважав своїм призначенням.
Коли ви обмірковуєте, чим хотіли б займатися, бачите тільки проекцію справи в своїх думках, а не сама справа. Щоб дізнатися, чи дійсно воно вам підходить, потрібно на якийсь час зануритися в цю сферу діяльності, побути в гущі подій.
Ви можете скільки завгодно наполягати на тому, що у вас є безсумнівний талант і ви вирішили написати бестселер, але, поки ви не закінчите і не дасте хоча б одну книгу, ви не можете знати цього напевно.
Є РОБОТА, ЯКУ ПОТРІБНО РОБИТИ
Якщо кожен буде робити те, що, як йому здається, любить, суспільство перестане функціонувати. Є професії, які здаються людям більш легкими і творчими: письменник, сценарист, актор. Але суспільство не зможе існувати без людей самих звичайних професій: продавців, кравців, водіїв, сміттярів… чи Означає це, що вибирають професію з навичок, а не за покликом серця втрачають життя, сповнене пристрасті і творчості? Зовсім ні.
Як знайти своє покликання
Неважливо, чим ви займаєтеся, важливо, що ви про це думаєте.
Знайдіть річ, яка у вас добре виходить. Воно не обов’язково повинно викликати захват, головне, вам не повинно бути болісно нудно чи погано.
Щоб стати майстром і полюбити те, що ви робите, потрібно в першу чергу думати не про своє задоволення, популярності та достаток, а про те, що ви зможете створити та запропонувати іншим. Те, що ви віддаєте оточуючим людям, — це частина вашого призначення. Може бути, обрану справу не буде тішити ваше его, але ви будете кожен день з задоволенням вирушати на роботу, відчувати, що ви потрібні цьому світу, що ви на своєму місці.
ВИ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗНАЙДЕТЕ СВОЮ СПРАВУ ВІДРАЗУ
Все, що відбувається у вашому житті, невипадково. Все веде вас до призначенню, навіть якщо ви цього ще не зрозуміли.
Багато людей після університету не працюють за спеціальністю, і це не дивно. Як можна в 16 років зрозуміти, чим ви хочете займатися в житті? У цьому віці навіть мозок не до кінця сформований і думки в основному обертаються навколо спілкування з однолітками і перших стосунків.
Комусь потрібно менше часу, щоб знайти себе, комусь більше. Все питання в тому, як ви будете себе почувати під час цих пошуків: страждати, тому що ви не на своєму місці, мріяти про ідеали, збудованих в голові, і ненавидіти своє життя чи з задоволенням виконувати роботу, якою займаєтеся, і періодично пробувати щось нове.
Хто знає, може, чергова тимчасова робота на шляху до мрії і виявиться вашим справжнім призначенням?
Джерело - https://lifehacker.in.ua/ - лайфхаки на кожен день.