• Головна
  • Ю.Вілкул: У зв'язку з посиленням епідемії коронавірусу в Україні і прогнозом про різке похолодання в 3-й декаді я дав розпорядження включити котельні з 15 жовтня
Пресс-релиз
17:00, 13 жовтня 2020 р.

Ю.Вілкул: У зв'язку з посиленням епідемії коронавірусу в Україні і прогнозом про різке похолодання в 3-й декаді я дав розпорядження включити котельні з 15 жовтня

Пресс-релиз

13 жовтня за доручення мера Юрія Вілкула розпочато заходи із запуску котелень теплогенеруючих підприємств. Після запуску котелень, в першу чергу подача тепла буде здійснюватися до лікарень, шкіл, дитячих садків. Тепло буде подано і в житлові будинки, жителі яких самі зможуть прийняти рішення, коли відкривати "засувку" для прийому теплоносія.

Мер Юрій Вілкул підкреслив: «Незважаючи на достатньо ще теплу погоду, я прийняв рішення розпочати опалювальний сезон, не чекаючи, коли відповідно до встановлених державою норм, протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8°С. Сьогодні, на жаль, маємо сумну статистику по Україні із стабільно високим рівнем захворюваності на Ковід. І як показує практика, пандемія розвивається саме під час перепаду температур. Тому для нас вкрай важливо – заздалегідь захистити людей, мінімізувати ризики захворюваності».

За прогнозами синоптиків, системне зниження температури зовнішнього повітря розпочнеться з 18-19 жовтня. «У місті ми маємо великі котельні і для того щоб тепло дійшло до кінцевого споживача потрібно протягом тижня прогрівати декілька контурів опалення для того, щоб мешканці будинків отримали опалення у себе», - зазначив мер.

«Жителі, які проживають в багатоквартирних будинках самостійно прийматимуть рішення, коли відкривати «засувку» щоб у їхні оселі пішло тепло. Тому, для мешканців опалювальний сезон стартує лише тоді, коли, фактично, тепло пройде через прилад обліку. За рахунок коштів міського бюджету протягом декількох останніх років виділялися гроші на встановлення приладів обліку тепла у багатоквартирних будинках, які обслуговує комунальна «Криворіжтепломережа». На сьогодні житловий фонд 100% (будинки, які обслуговує «Тепломережа») обладнаний такими приладами обліку. Що стосується державної «Теплоцентралі», 97% так званої опалювальної площі, на які надає послуги підприємство, обладнана приладами обліку», - сказав директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

Нагадаємо, що Кривий Ріг технічно готовий до опалювального сезону: отримано номінації на газ, підготовлено 96 котелень, 76 ТРП, замінено 14,5 км теплових мереж, відновлено більше 13 км теплової ізоляції. Всі теплогенеруючі підприємства міста виконали умови для отримання номінацій на придбання природного газу, які передбачені Постановою КМУ від 9 жовтня 2018 р. №867. Тобто, згідно з усіма законами і нормами міські котельні повинні отримати газ для роботи своєчасно і в повному обсязі. 

 Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #опалювальний сезон #теплопостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Гуртом країну мусимо захищати: всі 7-ро синів жительки Криворіжжя Любові Юхименко стали до зброї, - ФОТО
Під час ракетного удару росіян по Кривому Рогу пошкоджено квартиру волонтерки - криворіжців закликали до допомоги
Смертельна ДТП на Криворіжжі: внаслідок зіткнення легковика з двома вантажівками, двоє людей загинули, троє травмовані
У ДТП на трасі Дніпро - Кривий Ріг важко травмувалися юні спортсмени - потрібна допомога, - РЕКВІЗИТИ
Оголошення
live comments feed...