
Метінвест забезпечує постачання кисню у медзаклади 11 областей України
Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова та Фондом Вадима Новинського продовжують підтримувати медичні заклади та лікарів у боротьбі з пандемією COVID-19, забезпечуючи необхідним обладнанням, медикаментами та засобами індивідуального захисту.
Починаючи з 1 жовтня, металургійні підприємства компанії забезпечили киснем 87 опорних лікарень у 11 областях України. Розпочалися поставки до двох медзакладів Сумської області. На сьогодні медики безоплатно вже отримали близько 2,5 тисяч тонн продукту.
У Дніпропетровській області медичні установи, де лікують пацієнтів з COVID-19, забезпечує киснем Дніпровський коксохімічний завод.
«Метінвест - найбільший металургійний холдинг України. Як соціально відповідальний бізнес, ми завжди пріоритетно направляємо інвестиції саме в медицину, тому що ці інвестиції рятують життя. З 2020 року ми поставляємо кисень до лікарень, у містах присутності бізнесу Ріната Ахметова. У 2021 році ми вже розуміли, що на нас чекає зростання захворюваності восени. Компанія вийшла з ініціативою забезпечити лікарні киснем та побудувати кисневі станції, щоб відмовитись від використання балонів. Список лікарень, куди наші підприємства надають кисень, поповнюється», - зазначив Олександр Вишняков, директор департаменту регіонального розвитку Групи Метінвест.

Зараз металургійні підприємства відвантажують лікарням у середньому 100 тонн кисню на добу. Одна тонна кисню допомагає вижити приблизно 100 пацієнтам. Таким чином, завдяки кисню, що виготовила Група Метінвест, щоденно підтримується життя 8000 українців.
Нагадаємо, У 2020 році Рінат Ахметов спільно з бізнесами SCM, футбольним клубом «Шахтар» та Фондом Ріната Ахметова першими прийшли на допомогу країні у боротьбі з коронавірусом. З особистої ініціативи Ріната Ахметова з цією метою було виділено понад 450 млн грн у рамках проєкту Фонду «Боротьба з COVID-19 в Україні».

Від початку епідемії Фонд Вадима Новинського направив на боротьбу із поширенням коронавірусної інфекції в Україні понад 100 млн грн. Кошти направлялись на закупівлю апаратів ШВЛ, ПЛР-тестів та спеціалізованих лабораторій, засоби індивідуального захисту для медичного персоналу. Обладнання та медпрепарати централізовано розподілялись в опопрних лікарнях Дніпропетровської, Донецької, Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Харківської областей. Крім того, 3,8 млн грн було направлено на матеріальну підтримку 31 родини медиків, померлих внаслідок COVID-19.

