
Компанія "ДомКом" запрошує долучатися до участі в новій міській програмі “Теплий під’їзд”

Керуюча компанія ДомКом збирає заявки від охочих взяти участь в міській програмі з підвищення енергоефективності “Теплий під’їзд”, завдяки якій можна замінити вікна в під'їзді, зробити його більш затишним за рахунок фінансування з міського бюджету. Заявки приймаються до 1 травня.
Керуюча компанія ДомКом має успішний досвід участі в міських програмах. Зокрема в програмі “Теплий дім” компанія бере участь та отримує фінансування ремонтів в будинках вже 5 років поспіль. А зараз бере участь в новій міській програмі. 5 будинків вже звернулися до компанії.
“Ця програма дещо схожа на “Теплий дім”, але має відмінності. По-перше, тут увага зосереджена виключно на термомодернізації під’їздів — це встановлення якісних склопакетів. По-друге, фактор заборгованостей не впливає на результат конкурсу. А ми знаємо, що в "Теплому домі" платіжна дисципліна — важливий фактор перемоги на конкурсі. В цій програмі можуть взяти участь навіть ті будинки, де мешканці з певних причин накопичили заборгованість за комунальні послуги.
По-третє, ця програма реалізується повністю за рахунок міського бюджету. Отже, не потребує залучення коштів мешканців. І, по-четверте, участь можуть взяти лише п'ятиповерхівки”, - повідомили в компанії.
Щоб дізнатися деталі щодо участі, звертайтесь до офісу керуючої компанії “ДомКом” за номером 067 577 2765 (приймальня), або за адресою вул.Мусоргського 15-а. Вас проконсультують, нададуть необхідні форми, які мають заповнити мешканці, та допоможуть вашому будинку взяти участь у міській програмі.
Звертаємо увагу на те, що в місті діють карантинні обмеження, яких треба дотримуватись — правильно носити маску, тримати соціальну дистанцію, при поганому самопочутті відкладіть візит до офісу і проконсультуйтесь телефоном з питань, що вас цікавлять.