• Головна
  • Росіяни знову цинічно обстрілювали шлях, яким мав рухатись наш гуманітарний конвой, Верещук, - ВІДЕО
18:02, 6 березня 2022 р.

Росіяни знову цинічно обстрілювали шлях, яким мав рухатись наш гуманітарний конвой, Верещук, - ВІДЕО

Росіяни знову цинічно обстрілювали шлях, яким мав рухатись наш гуманітарний конвой, Верещук, - ВІДЕО

Окупант не дотримується домовленостей щодо гуманітарних коридорів.

Про це під час брифінгу заявила Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

- Ми намагаємось відкрити гуманітарні коридори. Сьогодні це мав бути знову Маріуполь. Дії росіян розчаровують. Вони знову зірвали відкриття гуманітарного коридору. 

Вночі ми домовились про відкриття гуманітарного коридору у Маріуполі. Збір людей мав статись з 9 до 11. На жаль, приблизно о 9:20 почався обстріл "Градами". Гуманітарний коридор так і не запрацював.

Ми організували гуманітарний конвой, який мав їхати з запоріжжя до Маріуполя. 8 вантажівок з продуктами та медикаментами, 30 автобусів, які мали допомогти вивезти жінок, дітей, людей похилого віку з Маріуполя на зворотньому шляху.

Всього цього не сталося. Росіяни знову цинічно обстрілювали шлях, яким мав рухатись наш гуманітарний конвой. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #військоваАгресіяРФ #гуманітарнийКоридор #гумконвой #ІринаВерещук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...