• Головна
  • За три тижні війни українські воїни знищили більше десятка вищих командирів армії агресора
18:58, 19 березня 2022 р.

За три тижні війни українські воїни знищили більше десятка вищих командирів армії агресора

За три тижні війни українські воїни знищили більше десятка вищих командирів армії агресора

Елітні» російські дивізії стають “елітними” добривами для українського чорнозему. Гинуть і високопоставлені російські генерали.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За три тижні війни українські воїни знищили більше десятка вищих командирів армії агресора, у тому числі не менше шести генералів (якщо рахувати з росгвардією):

 - генерал-майор Магомед Тушаєв – командир 141 моторизованого полку національної гвардії рф;

 - генерал-майор Віталій Герасимов – перший заступник командувача 41-ї армії Центрального військового округу росії;

- генерал-майор Андрій Колесніков командувач 29-ю армією Східного військового округу;

 - генерал-майор Андрій Суховецький - заступник командуючого 41-ї армії Центрального військового округу.

 - Олег Мітяєв, командир 150-ї мотострілецької дивізії, яка презентується в рф як спадкоємиця 150-ї стрілецької дивізії, яка була сформована у 1943 році і брала участь у штурмі Рейхстагу. Це її штурмовий прапор відкривав московські паради на 9 травня, як “головний символ перемоги у Великій Вітчизняній війні”. Проте вже в перші десять днів вторгнення в Україну дивізія зазнала розгромної поразки під Маріуполем.

 - генерал-лейтенант Андрій Мордвічев - командувач 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу рф, ліквідований 18 березня.

Далі буде…..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #0564UA #новини #війна #росія #Україна
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
На восьмом году российско-украинской войны Российская Федерация продолжает эскалацию военного конфликта, стянув к границам нашей страны многотысячную армию и военную технику. Украинское государство стремится разрешить конфликт дипломатическим путём. Сторону Украины в этом конфликте приняли все цивилизованные страны.
ТОП новини
Від атаки ворожого FPV - дрону загинув військовий з Кривого Рогу Володимир Самородов
Сутичка у Кривому Розі під час перевірки військовозобов’язаних: в ТЦК повідомили деталі інциденту
Відмовився проїхати до найближчого ТЦК та чинив опір поліцейським: у Кривому Розі патрульні затримали порушника мобілізаційного законодавства
У Кривому Розі жінка повідомила у поліцію про зґвалтування та вбивство сестри, що виявилося брехнею
Оголошення
live comments feed...