• Головна
  • У Кривому Розі місцевий мешканець облаштував у себе вдома нарколабораторію, - ФОТО
18:42, 30 квітня 2022 р.

У Кривому Розі місцевий мешканець облаштував у себе вдома нарколабораторію, - ФОТО

У Кривому Розі місцевий мешканець облаштував у себе вдома нарколабораторію, - ФОТО

Криворізька поліція під час обшуку вилучила метамфетамін у місцевого жителя. За місцем мешкання чоловік облаштував міні лабораторію, де виготовляв психотропну речовину.  

Про це повідомляє ГУ НП у Дніпропетровській області.

Сьогодні, 30 квітня, поліцейські Металургійного відділення поліції провели санкціонований обшук за місцем проживання раніше судимого 57-річного криворіжця. Під час слідчих заходів в кімнаті правоохоронці виявили та вилучили медичну колбу з рештками психотропної речовини метамфетамін, пакетики з речовинами для виготовлення психотропа, сліп-пакет з метамфетаміном та саморобний пристрій для вживання наркотичної речовини – марихуана.

Все вилучене направили на експертне дослідження.  

Слідчі дії проводились в рамках кримінального провадження відкритого за ч.2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання стосовно повідомлення про підозру чоловікові та обрання запобіжного заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #0564UA #новини #наркотики #поліція #лабораторія #метамфетамін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...