
Укрпошта запустила опитування щодо випуску нової поштової марки

Голосування за ескіз марки з кораблем дало чітко зрозуміти, що філателія — це історія не лише про поштову валюту чи колекціонування, а про громадянську позицію, яку чути на увесь світ.
⠀
В "Укрпошті" хочуть, аби такий народний вибір став доброю традицією для українців, які можуть долучитися до творення сучасного філателістичного мистецтва в Україні.
Тож запускають голосування за тему наступної поштової марки, що триватиме до 21 травня включно.
Ви можете обрати одну із запропонованих тем та лайкнути фото з нею. Ту тему, що збере найбільше голосів, використають у наступному поштовому випуску, що буде вже у червні-липні.
Проте зверніть увагу, що голосування буде проходити також у застосунку Дія та в інших соцмережах Укрпошти: Instagram та Telegram. Тому голоси будуть враховані зі всіх офіційних джерел та оголошені 22 травня.
Ну що, поїхали. Нехай переможе та тема, яку потім вподобає кожен українець.
Читайте також: П‘ять мільйонів гривень віддали на аукціоні за марки «русскій воєнний корабль іді…»