• Головна
  • На Дніпропетровщини розшукують двох малюків, яких забрали з лікарні
10:15, 20 квітня 2023 р.

На Дніпропетровщини розшукують двох малюків, яких забрали з лікарні

На Дніпропетровщини розшукують двох малюків, яких забрали з лікарні

Поліція Дніпра встановлює місце перебування 1-річного Ельдара Панченко та 5 -річного Петра Кузьменка. Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місце перебування хлопчиків просять повідомити до поліції.

Інформацію про розшук порилюднила прес-служба ГУ НП у Дніпропетровській області.

Повідомляється, що 19 квітня, близько 19.30, двох малолітніх братів, які були вилучені з родини,  мати забрала з лікарні  без дозволу лікарів. Наразі їх місце перебування невідоме. 

Прикмети 1-річного Ельдара Панченко: на вигляд 2 роки, зріст 80 см, середньої статури, темне волосся, карі очі. Був одягнений у штани з «динозаврами», сіру кофту, чорні черевики.

Прикмети 5-річного Петра Кузьменка: зріст 107 см, середньої статури, темне волосся, карі очі. Був одягнений у сірі штани, темно-синю куртку, мав чорне взуття. 

До усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місце перебування Ельдара Панченко, 2021 року народження та Петра Кузьменка, 2017 року народження, прохання повідомити до поліції за телефонами: 102, (096) 884 83 94.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #кривийРіг #0564ua #розшук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Не довівши до ладу меморіал військових поховань, у Кривому Розі "на віки" створять "єдиний на всю Україну" "Куб пам’яті" за 10 млн, - ВІДЕО
"Запитайте у Президента!": у міській раді Кривого Рогу таки розглянули депутатський запит Наталі Шишки до Вілкула - батька стосовно Вілкула-сина, - ВІДЕО
Попередньо, внаслідок обміну 6 травня повернулись додому 18 захисників з Дніпропетровщини
Погода у Кривому Розі: тиждень почнеться опадами, температура знизиться
Оголошення
live comments feed...