• Головна
  • Чому гіпертонічна хвороба стала масовою у наш час?
Новини компаній
12:03, 25 серпня 2023 р.

Чому гіпертонічна хвороба стала масовою у наш час?

Новини компаній

На сьогоднішній день гіпертонічна хвороба або артеріальна гіпертензія стала масовою проблемою, що спричиняє стурбованість громадськості та лікарів. Гіпертонічна хвороба – захворювання хронічного типу, яка характеризується підвищенням артеріального тиску вище норми. Тиск вважається підвищеним, коли верхній, систолічний тиск, перевищує 140 мм ртутного стовпа, а діастолічний (нижній) перевищує 90 мм. Із гіпертонічною хворобою допоможе впоратися медичний препарат Раунатин, про який розкаже стаття.

Чому гіпертонічна хвороба стала масовою у наш час?, фото-1

Симптоми гіпертензії: як розпізнати?

На що звернути увагу, якими є симптоми гіпертонічної хвороби?

  • Часті головні болі;
  • підвищена стомлюваність, хронічна втома;
  • запаморочення;
  • затуманений зір;
  • задишка.

Часто пацієнти не помічають цих симптомів або ігнорують їх, тому захворювання залишається недіагностованим. Симптоми можуть бути відсутніми або виявлятися незначно, проте підвищений артеріальний тиск значною мірою підвищує ризик серцево-судинних захворювань, інсультів, чинить тиск на органи.

Дуже важливо знати, як розпізнати гіпертонічну хворобу.

Перший крок – регулярне вимірювання артеріального тиску, особливо при наявності факторів ризику. До останніх належать такі:

  • зайва вага;
  • сімейний анамнез;
  • цукровий діабет;
  • шкідливі звички.

Якщо ви кілька разів помітили підвищений тиск, слід звернутися до лікаря для проведення додаткових досліджень та встановлення більш точного діагнозу.

Народні чи лікарські засоби: що вибрати?

Часто пацієнти схильні вдаватися до народних методів лікування гіпертонії. Ці методи зазвичай включають зміну способу життя, прийом природних продуктів, різних трав. Деякі з найбільш популярних методів передбачають використання меду, часнику, лимона, шавлії.

Важливо відзначити, що народні способи лікування гіпертонії є свої обмеження, недоліки. Їхня ефективність не підтверджується науковими дослідженнями. Звичайно, фізична активність, правильне харчування, контроль ваги важливі для контролю гіпертонії. Однак іноді цих змін замало досягнення оптимального артеріального тиску.

Пам'ятайте, що самолікування народними засобами може бути небезпечним. Прийом деяких трав або продуктів може спричинити погіршення самопочуття. Народні методи можна радити лише у якості доповнення до лікарських засобів.

Раунатин на варті вашого тиску

Важливу роль лікуванні гіпертонічної хвороби грають лікарські препарати – такі, як Раунатин. Головний компонент лікувального препарату – амлодипін, який належить до групи блокаторів кальцієвих каналів. Препарат знижує судинний опір, одночасно розширюючи артерії, що спричиняє зниження артеріального тиску.

Раунатин доступний в аптеці форми таблеток. Залежно від потреб пацієнта він може призначатися в різних дозах. Важливо приймати препарат відповідно до рекомендацій лікаря, це дозволить досягти найкращих результатів.

Варто наперед розглянути особливості та протипоказання лікарського препарату. Раунатин не рекомендують приймати:

  • при індивідуальній непереносимості компонента препарату амлодипіну;
  • порушення функції печінки;
  • у період вагітності та лактації.

Для безпечного лікування гіпертонічної хвороби слід проконсультуватися з лікарем. Фахівець оцінить стан пацієнта, визначаючи тривалість прийому Раунатину, оптимальне дозування.

Незважаючи на те, що гіпертонія є хронічним захворюванням, його своєчасне лікування допоможе контролювати артеріальний тиск та запобігти розвитку серйозних ускладнень. Якщо пацієнт належить до групи ризику або помічає симптоми підвищеного артеріального тиску, не варто відкладати візит до лікаря. Запорукою здоров'я та довголіття є раннє розпізнавання та лікування гіпертонічної хвороби.

Автор – Щербакова Олександра, Аптека АНЦ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...