• Головна
  • Топ-7 порад, як заощадити на подорожах
Новини компаній
15:00, 20 грудня 2023 р.

Топ-7 порад, як заощадити на подорожах

Новини компаній
Топ-7 порад, як заощадити на подорожах, фото-1

Подорожі наповнюють душу позитивними емоціями, надихають на нові звершення та додають барв життю кожної людини. Вони збагачують внутрішній світ та розширюють горизонти. Однак можуть обходитися досить дорого. Та існує декілька секретів, як мандрувати за приємними цінами та поповнювати свою колекцію магнітиків з різних місць планети. Саме тому ми зібрали для вас найкорисніші і найдієвіші поради, як зекономити на поїздках та провести насичено час у подорожі. 

1. Завчасне планування 

Невідомість - це цікаво, але головним аспектом економії є планування. Почніть свою подорож з ретельного вивчення маршруту. Визначте дати та місця, де ви будете зупинятися. Це дозволить вам знайти найкращі пропозиції на транспорт і проживання.

Квиток з відкритою датою, open-квиток, також допомагає зекономити. Адже придбати його можна дешевше, ніж зазвичай, використовуючи динамічне ціноутворення чи акційні пропозиції. А зафіксувати дату лише тоді, коли ви остаточно її визначите. 

2. Огляд різних платформ

Всім відомо, що без труда нема плода. Тому не лінуйтеся шукати потрібний вам варіант на різних платформах. Існує велика кількість онлайн-сервісів чи мобільних додатків, які дають змогу порівнювати ціни на квитки на всі види транспорту чи готелі та знайти найкращі пропозиції. 

Купувати квитки на спеціальних платформах - це зручно та швидко, оскільки ви не витрачаєте час на черги та шлях, аби дістатись до каси вокзалу. 

Топ-7 порад, як заощадити на подорожах, фото-2

3. Альтернативні варіанти транспорту

Для того, аби заощадити на поїздках, варто обирати найбюджетніший транспорт - автобус чи потяг. Така подорож не лише обійдеться дешевше, але й надасть можливість побачити більше цікавих краєвидів. 

Наприклад, із Запоріжжя до Перемишля можна доїхати як автобусом, так і потягом. Автобусна подорож буде коштувати приблизно 1900 - 2000 тисячі гривень, а потяг 032П Запоріжжя 1 - Перемишль обійдеться дорожче - 2350 гривень. Варто звернути увагу на те, що купити квиток на цей потяг досить важко, у той час, як на автобус практично завжди знайдеться вільне місце, завдяки великому вибору перевізників

4. Бонуси та програми лояльності

Багато онлайн-сервісів для купівлі квитків, авіакомпаній, готелів і перевізників пропонують бонусну систему та програми лояльності. Використовуючи бонуси, можна заощадити немалі кошти на подорожі. 

А компанія INFOBUS взагалі пропонує унікальну можливість - подорожувати безкоштовно, за умови створення контенту про їх сервіс. Також варто підписуватись на соціальні мережі або ж розсилки від сервісів, щоб завжди знати про актуальні новини і пропозиції та брати участь у конкурсах й накопичувати бали.

5. Аптечка.

Варто мати із собою власний базовий набір медикаментів, оскільки закордоном вони можуть коштувати значно дорожче. Чек-лист найнеобхідніших медикаментів:

  1. Препарати від діареї та сорбенти.

  2. Оральні розчини для регідратації.

  3. Нестероїдні протизапальні препарати.

  4. Знеболювальні та жарознижувальні ліки.

  5. Препарати від алергії.

  6. Очні краплі з антисептиком для запобігання інфекцій.

  7. Сучасні антисептичні засоби для обробки порізів та подряпин.

  8. Рецептурні ліки, які ви вживаєте (за потреби).

Завчасна підготовка може забезпечити вашу безпеку та комфорт у подорожі.

Топ-7 порад, як заощадити на подорожах, фото-3

6. Різноманітні маршрути

Коли ви обираєте найвигідніший варіант із квитків, радимо також звертати увагу на різноманітні маршрути. Так збільшується можливість знайти найкращий варіант. Хоча деякі з них мають додаткові зупинки або пересадки, та при цьому коштують дешевше, ніж прямі рейси.

Не варто боятися пересадок, так ви зможете не лише заощадити кошти, а й побачити міста одразу декількох країн. А подекуди, мати декілька годин, щоб погуляти містом чи скуштувати місцевих смаколиків.

Пересадки бувають двох видів - організована та неорганізована. Організована пересадка означає, що весь процес пересадки з одного транспорту на інший контролюється перевізником. Неорганізована навпаки - весь процес контролюється пасажиром.

7. Зв’язок та Інтернет

Це ще одна вагома стаття витрат, яку можна суттєво зменшити. Ось кілька порад, як ефективно зекономити на зв’язку та Інтернеті:

  1. Використовуйте місцеві SIM-карти. Так зв’язок зазвичай виходить дешевшим за роумінг вашого оператора.

  2. Перевірте тарифи роумінгу свого оператора. Можливо, існують спеціальні пропозиції для подорожей.

  3. Використовуйте безплатний Wi-Fi. Завантажуйте необхідні дані у готелях, кафе, аеропортах та інших місцях, коли ви підключені до Wi-Fi, а не через мобільну мережу.

  4. Вимикайте передачу даних і роумінг. Це може запобігти автоматичному оновленню програм і синхронізації, що може коштувати гроші.

  5. Використовуйте месенджери та інші додатки через Wi-Fi. Спілкування з рідними та друзями через WhatsApp, Telegram або Viber допоможе уникнути великих витрат на SMS та дзвінки. 

  6. Використовуйте офлайн-карти та навігацію. Завантажте мапи та навігаційні дані для використання офлайн. 

Загалом, зекономити на подорожах можливо, якщо ви готові витратити трішки часу та зусиль на планування та пошук найкращих пропозицій. Ретельна підготовка до подорожі дозволить вам не лише заощадити кошти, а й насолодитися насиченим та позитивним відпочинком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...