
Погода у Кривому Розі на вихідні: синоптики прогнозують дрібний дощ

На вихідних погода у Кривому Розі буде похмурою і вдень йтиме дощ.
Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт "Sinoptik".
Завтра, 27 січня, у Кривому Розі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися.
Вранці стовпчик термометру покаже +1°, а вдень на градуснику буде +2°. Швидкість вітру сягне 2,8 м/с.
За останні 130 років 27 січня максимальна температура повітря була зафіксована у 1910 році - 9.5°, мінімальна температура повітря (-25.8°) у 1892 році.
В неділю, 28 січня, у Кривому Розі хмарна погода буде триматися до самого вечора. Опадів синоптики не передбачають.
Вранці стовпчик термометру показуватиме -1°, а вдень стане на кілька градусів тепліше і показуватиме +1°. Швидкість вітру сягне 4,3 м/с.
За останні 130 років 28 січня максимальна температура повітря була зафіксована у 1915 році - 10.9°, а мінімальна (-30.8°) у 1892 році.
Слідкуйте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.