Збагачувачі Центрального ГЗК ремонтують ключове обладнання фабрики
На збагачувальній фабриці Центрального ГЗК Групи Метінвест в межах планово-попереджувального ремонту відремонтували млин. Це дозволить підтримувати високу продуктивність обладнання та якість кінцевої продукції.
Під час виконання ППР спеціалісти провели перевірку, обслуговування та заміну зношених деталей млина МШЦ 3,6х5,0.
– Млини – один із ключових елементів у технологічному процесі виробництва концентрату. Вони подрібнюють руду до необхідного розміру, і це є дуже важливим для подальших етапів збагачення, – пояснює заступник начальника збагачувальної фабрики ЦГЗК Олег Клімович. – Млин МШЦ 3,6х5,0 – наш трудівник, планове навантаження якого становить 85 тонн подрібненої руди за годину. Він задіяний на першій стадії подрібнення руди, яка поступає, в основному, з Артемівського кар’єра за лінійкою виробництва преміум-концентрату із вмістом заліза понад 69%.
Якісно та вчасно проведені спеціалістами фабрики ремонтні заходи є запорукою стабільного та ефективного технологічного процесу.
– Фахівці впоралися з запланованим обсягом робіт за відведені 48 годин. Для забезпечення правильного функціонування обладнання виконали заміну приводу, вал-шестерні, підшипників та вкладишів. Окрім цього, фахівці з ремонту виявили та виправили поточні проблеми в роботі устаткування, провівши ретельну ревізію гумової броні», - розповів начальник дільниці збагачувальної фабрики Едуард Кобіцький.
Збагачувачі запевняють: регулярне проведення таких відновлювальних заходів дозволяє виявляти та усувати потенційні проблеми ще до того, як вони стануть серйозними, що попереджає зупинки виробництва. Крім того, планово-попереджувальні ремонти сприяють продовженню терміну служби обладнання, а це, своєю чергою, знижує витрати на його заміну та ремонт у довгостроковій перспективі. До прикладу, своєчасна заміна гумової броні млина або ревізія вал-шестерні може запобігти поломкам, усунення яких вимагатиме значних фінансових витрат. І, звісно, проведений ППР підвищує рівень безпеки для працівників, адже мінімізує ймовірність виникнення аварійних ситуацій.