• Головна
  • "Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня
13:00, 7 березня

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня

Цього дня у 2012 році у Кривому Розі говорили про продовження реформування житлово-комунальної сфери, у 2013 році місцева влада намагалася підлаштувати мовне законодавство під настрої свого електорату.

А вже у 2014 році по всій країні депутати та чиновники масово писали заяви на вихід із Партії регіонів. Також у 2014 році транспортні активісти запропонували передати популярні міські пасажирські маршрути під юрисдикцію Криворізького Євромайдану, щоб працювати без корупції та тіньових схем. Криворізькі активістки збиралися виїхати до Криму, щоб стати живим ланцюгом між "зеленими чоловічками" та українськими військовими.

У 2015 році криворізькі активісти перевірили декілька укриттів і були шоковані побаченим. Результати свого моніторингу вони оприлюднили публічно.

А у 2016 році у місті тривав виборчий процес по позачергових виборах міського голови. Цього ж року, 6 березня, по всій Україні відбувалися акції на підтримку української льотчиці Надії Савченко. Криворіжці також долучилися до акції "Надія всюди" та вийшли до пам'ятника Козаку Рогу із плакатами із зображенням Надії Савченко та підписом "Україна з Надією".  Мешканці міста прикріплювали портрет Надії Савченко на скло автомобілів. На дверях Криворізької міської виборчої комісії також розмістили плакат – "Україна з Надією".

Напередодні 7 березня 2022 року Україна та світ стали свідками звірства рашистів - у мережі зявилося відео розстрілу українського Воїна Олександра Мацієвського...

Про ці та інші події читайте у огляді сайту 0564.ua.

Що відбувалось 7 березня у попередні роки у Кривому Розі:

7 березня 2012 року ми писали про затвердження у Кривому Розі програми підтримки ОСББ на 2012-2016 роки. 6 березня у виконкомі Криворізької міської ради відбулася прес-конференція заступника міського голови Григорія Вербицького, повідомляє прес-служба виконкому. Зокрема, під час конференції розглядалося питання щодо виконання у Кривому Розі Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки. Тоді Вербицький зазначив, що у рамках зазначеної програми у місті активно ведеться робота зі створення об'єднань співвласників багатоквартирного будинку. На той час у Кривому Розі функціонувало 114 ОСББ, у тому числі з початку поточного року було створено 3 ОСББ. Протягом 2011 року коштом з міського бюджету виконано капітальний ремонт конструктивних елементів 14 будинків, у яких створено ОСББ та асфальтування прибудинкових територій 17 ОСББ.

7 березня 2013 року ми писали про те, як у Кривому Розі вигадали, як виконувати вимоги «мовного закону», щоб нікого не скривдити. На останній, лютневій сесії Криворізької міської ради народні обранці ухвалили рішення "Про заходи щодо виконання вимоги Закону України "Про основи державної мовної політики" на території міста Кривого Рогу". Згідно з прийнятим депутатами рішенням, Криворізька міська рада та його виконавчі органи з метою виконання вимог Закону України «Про основи державної мовної політики» щодо державної та регіональної (російської) мов, недопущення порушення прав людини і розпалювання міжнаціональних конфліктів, зобов'язаний забезпечувати спілкування з відвідувачами, громадянами, які звертаються із заявами (зверненнями, запитами), надавати відповіді, давати роз'яснення на мові звернення. Згідно з таким рішенням працівники консультаційних центрів зобов'язані були розмовляти з громадянами, які до них звертаються тією мовою, якою прозвучало звернення. Це ж стосувалося районних у місті рад та апарату міської ради.

7 березня 2014 року Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов зупинив рішення Верховної Ради Криму про проведення референдуму щодо приєднання Криму до Росії.

7 березня 2014 року депутати та чиновники масово писали заяви на вихід із Партії регіонів.

7 березня 2014 року очікувалась переатестація криворізьких "беркутят".

7 березня 2014 року Криворізька міська організація Всеукраїнського товариства сприяння розвитку пасажирського транспорту звернулася до лідерів криворізького Майдану з пропозиціями щодо вдосконалення роботи пасажирського транспорту.

"Виступаємо із пропозицією: передати маршрути № 200 та 228 під юрисдикцію Криворізького Євромайдану! Ми знаходитимемо перевізників і складатимемо вигідний для них розклад руху, забезпечуватимемо рекламу та публікацію розкладу руху у ЗМІ та на інтернет-сайтах, роздаватимемо розклад особисто в руки кожному пасажиру. Перевізникам необхідно буде самотужки укласти договір на обслуговування (проведення передрейсових оглядів механіком та медиком) з будь-яким автопідприємством міста.

Лідерам Євромайдану залишиться лише одне - від імені народу, пасажирів міста підписати договір на перевезення цими маршрутами з підприємцями - перевізниками. Це може стати першою реальною справою, яка принесе практичну користь криворіжцям від Майдану нашого міста! Залишилося знайти власників мікроавтобусів для роботи за цією програмою", - йшлося у зверненні організації.

Перевізників, які мали не зайняті на перевезеннях автобуси будь-яких марок та бажали випустити їх на маршрути 200 та 228 під юрисдикцією Євромайдану, запросили до співпраці "БЕЗ КОРУПЦІЇ, БЕЗ ТІНЕВИХ "ПОДАТКІВ".

7 березня 2014 рокуросія заявила в ООН про розрив політичних відносин із Україною.

7 березня 2014 року на Дніпропетровщині замінили керівника регіонального управління Міндоходів. При цьому колишній керівник - начальник Дніпропетровської обласної податкової - безслідно зник. Принаймні про нього певний час нічого не повідомлялось.

7 березня 2014 року група криворіжок збиралась виїжджати до Криму. Раніше активістки ГО «Громадська рада Криворіжжя» оголосили збір охочих поїхати до Криму, до розташування військових частин, де служать наші земляки. Адже на мітингу на підтримку кримців та через солідарність з жінками, чиї сини перебували на той час у військових частинах України, дислокованих на території Криму, було організовано збирання необхідних речей, продуктів та предметів першої необхідності. Тож криворізькі жінки планували поїхати до Криму, щоб живим ланцюгом перегородити шлях "місцевій самообороні" без розпізнавальних знаків, яка погрозами схиляла українських військовослужбовців до порушення Присяги. Громадські активістки планували повезти із собою продукти, одяг, інші гуманітарні вантажі.

7 березня 2014 року міський голова Білогірська (Крим) виступив за цілісність України.

7 березня 2014 року у заблокованій окупантами Криму військовій частині морські піхотинці дали рок-концерт. Вони виконали рок-хіти російською та українською мовами, у тому числі антивоєнного змісту, а також власні пісні. Група музичних контрактників називалсь «Чужая земля».

7 березня 2014 року ветерани 17-ї танкової дивізії звернулися до ветеранських організацій України та Росії. У зверненні ветеранів 17-ї гвардійської Криворізької Червонопрапорної ордена Олександра Суворова ІІ ступеня танкової дивізії до ветеранських організацій України та Росії засуджувались "дії екстремістів, спрямовані на розкол єдності України, несуть загрозу миру як на Кримському півострові, так і в країні в цілому".

7 березня 2015 року криворіжець Євген Хітров здобув 9 дострокову перемогу на рингу. Таким чином український середньоваговик вкотре підтвердив своє реноме нокаутера, розправившись із пуерториканцем Хорхе Мелендесом.

7 березня 2015 року ми писали, що активісти, які перевірили наявність та стан захисних споруд у Саксаганському районі Кривого Рогу, були шоковані станом, в якому знаходились "бомбосховища".

7 березня 2016 року у Кривому Розі невідомі облили фарбою будівлю комунального підприємства ТРК "Рудана" та написали на паркані "Вруны", "Убийцы".

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня , фото-4

7 березня 2016 року ми писали про те, в яких умовах відбувався виборчий процес по позачерговим виборам міського голови. Зокрема, 6 березня у Тернівському районі Кривого Рогу голова Тернівської районної виборчої комісії Єлєна Болєлова (від "Опозиційного блоку") заборонила спостерігачеві ГМ "Опора" бути присутніми під час процесу прийому комісією подань кандидатур до складу дільничних виборчих комісій. Навіть приїзд поліції не змусив голову змінити своє рішення.

7 березня 2016 року по всій Україні відбувалися акції на підтримку української льотчиці Надії Савченко. Так 6 березня криворіжці долучилися до акції "Надія всюди" та вийшли до пам'ятника Козаку Рогу із плакатами із зображенням Надії Савченко та підписом "Україна з Надією". 7 березня флешмобили у соцмережах. Мешканці міста прикріплювали портрет Надії Савченко на скло автомобілів. На дверях Криворізької міської виборчої комісії також розмістили плакат – "Україна з Надією".

Перед цим, 3 березня у Донецькому суді Ростовської області у відповідь на позбавлення її права останнього слова українка Надія Савченко оголосила сухе голодування.

Згодом, після звільнення Савченко з полону, у біографії жінки відкриються "цікаві" факти. Вона піде у політику і з'ясується, що Надія Савченко - прихильниця диктатури. А у березні 2018 року проти неї буде порушена кримінальна справа - нардепці  інкримінуватимуть підготовку збройного нападу на Верховну Раду разом з перемовником з «ДНР» та «ЛНР» Володимиром Рубаном.

7 березня 2016 року ми писали про те, що 6 березня завершився процес подання документів до районних виборчих комісій до складу дільничних виборчих комісій на позачергових виборах міського голови Кривого Рогу. Комісії працювали до 24 години. Як інформувала тоді ГМ "Опора", із 15 кандидатів на посаду міського голови своїм правом скористалися лише 10. 

7 березня 2017 року росіяни заявили в Гаазі, що зброя на Донбасі лежала у шахтах, її просто знайшли. Тобто, росія обгрунтувала свою правову позицію на твердженні, що бойовики на Донбасі самі знайшли зброю – радянську чи залишену українською армією.

7 березня 2017 року під стінами військової частини 3011 року зібралися представники криворізьких громадських організацій з вимогою до керівництва підрозділу НГУ не виконувати наказ про виїзд на розгін блокувальників "торгівлі на крові".

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня , фото-8

7 березня 2018 року у Кривому Розі збирали підписи під петицією до міської ради про порятунок "кузні спортивних талантів" - будівлі стадіону "Металург", де займаються діти в ДЮСШ №1. 

7 березня 2018 року міське управління екології виявило системні перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу підприємством «АрселорМіттал Кривий Ріг». З 30 днів, взятих для комплексної перевірки (з 14 січня до 18 лютого 2018 року), протягом 24 днів було зафіксовано перевищення середньодобової концентрації діоксиду сірки. Тож побачивши результати екомоніторингу, міська влада Кривого Рогу вимагала від АМКР дотримуватись законодавства.

Додамо, що на той час у межах міської екологічної програми тривав розвиток системи моніторингу в онлайн режимі. До діючих 4 міських постів підключилися 3 пости Південного комбінату та 2 пости Сухої Балки. Мешканці Кривого Рогу мали змогу дізнаватись про результати моніторингу через сайт Криворізького Ресурсного центру.

7 березня 2018 року співробітники карного розшуку Криворізького відділу поліції спільно зі слідчими Довгинцівського відділення поліції виявили будинок, де дівчата надавали інтим-послуги через мережу Інтернет. Серед секс-працівниць були і неповнолітні.

7 березня 2019 року ми писали про те, як кілька днів тому бурю емоцій серед криворіжців викликала новина про жорстоке поводження поліцейського з собакою - він наколов на вила бездомного собаку і намагався спалити його живцем. У зв'язку з цим громадські організації Кривого Рогу написали колективне звернення на ім'я Міністра МВС з вимогою звільнити поліцейського.

7 березня 2019 року на засіданні "штабу по зимі", яке відбулося 5 березня, обговорювався початок опалювального сезону 2019-2020 рр. Адже через те, що у місті був низький рівень оплати за тепло, йшлося про ймовірність погіршення наступного опалювального сезону.

7 березня 2019 рокупроводились обшуки у "мурашнику". Це було пов'язано з кримінальною справою про функціонування в будинку онлайн-порностудії.

7 березня 2020 року Міністерство охорони здоров'я України запустило Telegram-канал «Коронавірус_інфо» з оперативною та поточною інформацією щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні.

7 березня 2021 року ми писали, що 6 березня онлайн-гравець виграв найбільший за всю історію існування української державної тиражної лотереї джекпот у розмірі 33 млн. 32 тисячі 20 грн., повідомляє прес-служба Української національної лотереї в неділю.

7 березня 2022 року розпочато 12-ту добу героїчного протистояння Українського народу вторгненню рашистів. Наші воїни на усіх напрямках оборони демонстрували високу майстерність, знищуючи російських загарбників.

7 березня 2022 року у Міжнародному суді ООН розпочалися слухання за позовом України проти Росії у справі щодо звинувачень в геноциді. За дорученням Президента України Володимира Зеленського 7 березня делегація України представила в Міжнародному суді ООН правову позицію у справі проти росії, відповідно до Конвенції від 1948 року про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

7 березня 2022 року Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Урядом України створений спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам, в тому числі йшлося про тимчасове звільнення від деяких видів платежів. Про це йшлося у виступі Вододимира Зеленського (нижче).

7 березня 2022 року "Нехай ворог бачить,... що Україна не здається і ніколи не здасться!", - жителів Кривого Рогу закликали підняти державні прапори на своїх будинках.

7 березня 2022 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке дозволяє обласним військовим адміністраціям спільно з Нацполіцією та Держлікслужбою здійснювати контроль за цінами на соціально значущі продукти харчування, ліки та паливо.

7 березня 2022 року перші добровольці Інтернаціонального легіону Територіальної оборони України вже були на позиціях на околицях Києва. 

7 березня 2022 року в боях на Маріупольському напрямку морські піхотинці та військовослужбовці полку Азов знищили танкову роту російської армії, 6 бойових броньованих машин та близько 40 загарбників.

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня , фото-9

7 березня 2022 року - Відмова від російського газу, заборона на імпорт нафти, додаткові санкції, - як світ воював з росією цього дня.

7 березня 2023 року Головне слідче управління СБУ відкрило кримінальну справу за ст. 438 ч. 2 ККУ – порушення законів та звичаїв війни - після оприлюднення відео з розстрілом українського військового Олександра Мацієвського, який перед обличчям смерті кинув російським окупантам: "Слава Україні!". На момент відкриття кримінального провадження ім'я розстріляного українського військового ще не було відоме. 12 березня СБУ остаточно підтвердила особу Героя, розстріляного після слів "Слава Україні!". Ним виявився снайпер 163 батальйону 119 окремої бригади ТРО Чернігівської області Мацієвський Олександр Ігорович. Йому присвоєно звання Героя України (посмертно). 

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня , фото-10

Скрін відео, на якому Олександр - за мить до розстрілу

7 березня 2023 рокувступив у законну силу вирок суду щодо екснардепа Олега Царьова, котрий пропонував здати Кривий Ріг окупантам. Його засудили на 12 років позбавлення волі. А у березні 2022 року ексдепутат опублікував заклики до громадян України, співробітників силових структур та військовослужбовців скласти зброю, а також публічно закликав Юрія Вілкула піти на співпрацю з окупантами.

7 березня 2023 рокуукраїнська парамедикиня і волонтерка Юлія Паєвська (Тайра) стала лауреаткою міжнародної премії International Women of Courage (IWOC), яку вручає Державний департамент США. Церемонія нагородження відбулася вже наступного дня, в середу, 8 березня, у Білому домі. 

"Надія всюди", шок від стану укриттів, заклик передати популярні маршрути під юрисдикцію Євромайдану: чим жив Кривий Ріг 7 березня , фото-11

На фото "Тайра" / AP

7 березня 2024 року у Кривому Розі розпочалося онлайн голосування за перейменування 13 об'єктів топоніміки.

7 березня 2024 рокуПрезидент призначив Валерія Залужного послом у Великій Британії.

Цей день в історії:

1573 — Іван Федорович заснував у Львові першу друкарню.

1992 — зіграні перші матчі першого футбольного чемпіонату України.

Цього дня народилися:

1835 - Василь Симиренко – відомий промисловець-цукрозаводчик, винахідник і меценат.

1856 – Порфирій  Мартинович, живописець, фольклорист і етнограф.

1882 - Григорій Коссак - командант Українських січових стрільців, полковник Української Галицької армії.

1887 - Амалія Рубель - українська вчителька і громадська діячка жіночого руху. Довголітня голова філій Союзу Українок у Дрогобичі і Станиславі, член Головної Управи Об'єднання Українських Жінок у Німеччині, секретарка Світової федерації українських жіночих організацій.

1932 - Володимир Дахно, український кінорежисер і художник-аніматор, автор повнометражного анімаційного фільму «Енеїда», серіалу «Козаки» та ін.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #цейДеньВІсторії #7Березня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...