• Головна
  • 28 березня російська армія била по громадах Нікопольського та Криворізького районів, є постраждалі, - ФОТО
19:13, 28 березня

28 березня російська армія била по громадах Нікопольського та Криворізького районів, є постраждалі, - ФОТО

28 березня російська армія била по громадах Нікопольського та Криворізького районів, є постраждалі, - ФОТО

Упродовж дня 28 березня російська армія била по громадах Нікопольського та Криворізького районів.

По Зеленодольській громаді Криворізького району ворог влучив безпілотниками - пошкоджена інфраструктура. Люди вціліли, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Також він проінформував, що ворог бив по містах та селах Нікопольщини. Під ударами були Нікополь, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська громади. Агресор застосовував важку артилерію і дрони-камікадзе. Є постраждалі: 48-річного пораненого ушпиталили в стані середньої тяжкості, потерпілий 46 років лікуватиметься вдома. 

Внаслідок обстрілів пошкоджені фермерське господарство, шиномонтаж, 2 багатоповерхівки і 2 приватні будинки, 5 господарських та надвірна споруда. 

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Фото: Сергій Лисак/Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #дніпропетровщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
Капуста, кабачки, редиска: які ціни на оптовому ринку Кривого Рогу зараз та на скільки подорожчали овочі за рік, - ФОТО
Більше не 220 В: з 1 липня зміниться стандартна номінальна напруга загального призначення
Відключення світла у Кривому Розі та районі: де та коли вимикатимуть електроенергію через планові роботи енергетиків, - АДРЕСИ
Як у Кривому Розі можна буде дістатись до кладовищ у поминальні дні, - транспорт, схеми, маршрути
Оголошення
live comments feed...