
Армія рф влучила FPV-дроном по громаді Криворізького району,- ФОТО

Вранці 18 квітня Дніпропетровщина знову зазнала ворожих атак. Унаслідок обстрілів і ударів дронами пошкоджено інфраструктуру, приватні оселі, освітні заклади й підприємства. Найбільше дісталося Дніпру, Синельниківщині, Нікопольщині та Зеленодольській громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Вранці вибухи пролунали у Дніпровському районі. Внаслідок ракетної атаки у самому Дніпрі пошкоджені фітнес-центр, готель та офіс. Про це повідомив керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.
У Підгородному зайнялася суха трава. Понівечені приватні будинки і теплиці.
У Новоолександрівській громаді горіло майно в господарській споруді. Пожежу загасили.
Ніхто не постраждав.
По Нікопольщині агресор бив дронами-камікадзе, обстрілював з РСЗВ "Град". Потерпали Нікополь, Мирівська та Марганецька громади.
Побиті багатоповерхівка, приватна оселя, авто, лінія електропередач та газогін.
Минулося без загиблих та поранених.
Як і в Зеленодольській громаді Криворізького району, по якій російська армія влучила FPV-дроном. Горіла суха трава.
Під ударом була також Синельниківщина. А саме – Слов'янська громада.
Зайнялися будівля, що не експлуатується, та авто. Пошкоджені ліцей, дитсадок, три десятки приватних будинків і кілька машин.
"На Дніпропетровщині працювали сили ППО. Знищили 3 БпЛА і 3 ракети", - зазначив очільник ОВА.
Фото – Дніпровський район.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News