• Спортсменки з Дніпропетровщини вибороли 3 особисті та 2 медалі на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, - ФОТО
14:48, 8 серпня

У турецькому Стамбулі, протягом двох днів, 6 та 7 серпня, за медалі чемпіонату Європи з класичного жиму штанги лежачи боролися троє спортсменок з Дніпра та Кам’янського. У підсумку наші спортсменки зуміли вибороти три особисті медалі та дві командні.

Про це повідомляє Асоціація спортивних журналістів Дніпропетровщини.

Першою свою нагороду отримала Альона Малишева з Кам’янського, яка вчора, у віковій групі Masters 1 (вагова категорія 57 кг) у другій своїй спробі зуміла зафіксувати штангу вагою у 55 кг та вибороти бронзову нагороду.

Результат вихованки тренера Григорія Степанченка (ДЮСШ №2, СК «Тандем») разом із двома іншими дозволив збірній Україні ?? стати третьою (всього брали участь 12 команд) і у командному заліку.

А вже 7 серпня на помості виступали дніпрянка Орина Боровкова (в/к 63 кг) та кам’янчанка Віра Попруга Popruha Vira  (в/к 84+ кг).

Нашим юніоркам вдалося поборотися за трійку й вибороти відповідно срібну та бронзову  нагороду у своїх вагових категоріях «63 кг» та «84+ кг».

Орині підкорилася вага штанги 92,5 кг. Віра ж вижала снаряд вагою 80 кг. Нагадаємо, що цьогорічний чемпіонат України з класичного жиму штанги лежачи вихованка Валентина Малікова (ДЮСШ №2, СК POWER) В.Попруга виграла з результатом 95 кг.

Зазначається, що, окрім особистого заліку, дівчата з Дніпропетровщини також потрапили на п’єдестал у командному заліку. З 16-ти країн, спортсмени з яких виступили у віковій групі «юніорки», Україна посіла 3-є місце. В залік увійшли результати 5-ти українок, що завоювали 4-ри медалі.

А сьогодні, 8 серпня, чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи завершиться. У останній змагальний день, у ваговій категорії «57 кг» серед жінок Дніпропетровщина очікує на виступ дніпрянки Ганни Бутурлим.